1%

1 % Państwa podatku to rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci z Domu Dziecka

Pomagamy dzieciom niepełnosprawnym zorganizować wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Dla wielu z nich to będzie pierwszy wyjazd poza miasto. 100 % radości z wyjazdu i poprawa zdrowia.

Jak rozliczyć PIT?

Wpisz o odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39) nasz numer KRS 0000353927

lub skorzystaj z bezpłatnego i bezpiecznego programu do rozliczeń PIT:

pit

Dzięki wsparciu takich osób jak Państwo w minionym roku zorganizowaliśmy:

  • turnusy rehabilitacyjne pod nazwą „Zdrowy Duch’’ dla 10 niepełnosprawnych dzieci wraz z opiekunami
  • ufundowaliśmy Stypendia dla 5 osób, dzieci naszych dawnych podopiecznych młodych mam znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy

 


 

Podziękowanie za 1% podatku za 2015 rok

Fundacja Domu Baudouina w Warszawie pragnie z całego serca podziękować Przyjaciołom, sympatykom i wszystkim darczyńcom, którzy przekazali właśnie naszej Fundacji 1% swojego podatku dochodowego za 2015 rok.

Wielkie dzięki za wspieranie naszych działań. Zapewniamy, że każda przekazana złotówka zostanie wykorzystana na pomoc tym najbardziej potrzebującym.

 

Dzięki wsparciu takich osób jak Państwo z otrzymanych wpłaty z 1 % podatku w wysokości 18 877 zł w 2016 roku zorganizowaliśmy:

  • Turnus rehabilitacyjny pod nazwą „Zdrowy Duch’’ dla niepełnosprawnych dzieci wraz z opiekunami. Dla wielu z nich to pierwszy wyjazd poza miasto.

100 % radości z wyjazdu i poprawa zdrowia.

 

Wszystkim Darczyńcom dziękujemy