1%

1 % Państwa podatku to rehabilitacja niepełnosprawnych dzieci z Domu Dziecka

Pomagamy dzieciom  niepełnosprawnym  zorganizować  wyjazd  na turnus rehabilitacyjny.  Dla wielu z nich to będzie pierwszy wyjazd poza miasto.  100 % radości z wyjazdu  i poprawa zdrowia.

Jak rozliczyć PIT?

Wpisz o odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39) nasz numer KRS 0000353927

lub skorzystaj z bezpłatnego i bezpiecznego programu do rozliczeń PIT:

pit

Dzięki wsparciu takich osób jak Państwo w minionym roku zorganizowaliśmy:

  • turnusy rehabilitacyjne pod nazwą „Zdrowy Duch’’ dla 10 niepełnosprawnych dzieci wraz z opiekunami
  • ufundowaliśmy Stypendia dla 5 osób, dzieci naszych dawnych podopiecznych młodych mam znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

 Wszystkim Darczyńcom dziękujemy


Podziękowanie za 1% podatku za 2015 rok

Fundacja Domu Baudouina w Warszawie pragnie z całego serca podziękować Przyjaciołom, sympatykom i wszystkim darczyńcom, którzy przekazali właśnie naszej Fundacji 1% swojego podatku dochodowego   za 2015 rok.

Wielkie dzięki za wspieranie naszych działań. Zapewniamy, że każda przekazana złotówka zostanie wykorzystana na pomoc tym najbardziej potrzebującym. 

akrobatka

 

Dzięki wsparciu takich osób jak Państwo z otrzymanych wpłaty z 1 % podatku w wysokości 18 877 zł w 2016 roku zorganizowaliśmy:

  • Turnus  rehabilitacyjny pod nazwą „Zdrowy Duch’’ dla  niepełnosprawnych dzieci wraz z opiekunami. Dla wielu z nich to  pierwszy wyjazd poza miasto.

100 % radości z wyjazdu  i poprawa zdrowia.

 

 Wszystkim Darczyńcom dziękujemy